Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 dla Studentów Studiów Podyplomowych

 

Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych
oraz
Instytut Studiów Podyplomowych
zapraszają na

Inaugurację Roku Akademickiego 2021 / 2022

 
Uroczystość odbędzie się dnia 23 października 2021 roku o godzinie 10.00
Ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii COVID-19 serdecznie zapraszamy do udziału w Uroczystości za pośrednictwem wideokonferencji, zapisując się za pomocą przycisku „Dołącz”.

 

10:00 

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2021 / 2022
dla studentów studiów podyplomowych Instytutu Studiów Podyplomowych

W trakcie inauguracji przedstawione zostaną informacje na temat:

• organizacji roku akademickiego 2021/2022
• sposobu prowadzenia zajęć dydaktycznych
• zaliczenia praktyk zawodowych
• egzaminu dyplomowego

 

Wykład inauguracyjny pt. „Świat po pandemii – społeczne i edukacyjne doświadczenia i wyzwania przyszłości”

Prof. zw. dr hab. Jacek Męcina – prawnik, polityk społeczny, ekspert z zakresu prawa pracy i stosunków pracy oraz polityki zatrudnienia, polityki rynku pracy i dialogu społecznego. Od 1993 roku pracownik Instytutu Polityki Społecznej WNPiSM Uniwersytetu Warszawskiego, w latach 2016 – 2019 Dyrektor Instytutu Polityki Społecznej, obecnie Kierownik Katedry Ustroju Pracy i Rynku Pracy. Wcześniej wicedyrektor Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych (1997–2000). Członek rady programowej dwumiesięcznika Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i kwartalnika Dialog Społeczny, kolegium redakcji Polityki Społecznej. Stypendysta Europejskiego Programu TEMPUS (1997) i Fundacji Alexandra von Humboldta (2001-2002). Jego zainteresowania koncertują się na polityce zatrudnienia i rynku pracy, prawie pracy i zbiorowych stosunków pracy, ubezpieczeniach oraz warunkach funkcjonowania dialogu społecznego w Polsce i w krajach UE. Ceniony wykładowca i nauczyciel akademicki, badacz problemów młodzieży, w tym związków edukacji z perspektywami na rynku pracy, inicjował innowacyjne studia dla nauczycieli, doradców zawodowych, redaktor i współautor podręczników dla młodzieży.
Pasje badawcze łączy z zaangażowaniem w aktywność publiczną jako członek Trójstronnej Komisji ds. Społeczno – Gospodarczych, a obecnie Rady Dialogu Społecznego, wiceminister gospodarki i pracy odpowiedzialny za problemy prawa pracy, wynagrodzeń, dialogu społecznego i rynku pracy (2005), a latach 2012 – 2015 Sekretarz Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. W latach 2016 – 2018 był członkiem Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy. Mediator z listy Ministra Pracy, członek Rady Ochrony Pracy przy Sejmie RP.

DOŁĄCZ

 

Kilka ważnych wskazówek odnośnie obsługi wirtualnej auli wykładowej:

Jeśli po rejestracji za pomocą powyższych przycisków „Dołącz” nie otrzymałeś wiadomości e-mail od administratora z linkiem do wirtualnej auli Inauguracyjnej, koniecznie sprawdź folder SPAM / Poczta niechciana.
W razie braku maila, zarejestruj swój udział ponownie tuż przed startem Inauguracji.

W przypadku problemów technicznych w wirtualnej auli Inauguracyjnej (np. zawieszenie obrazu, dźwięku wykładowcy, błędu czatu) w pierwszej kolejności proszę kliknąć przycisk “Połącz ponownie“, na górze strony. Nie odświeżaj strony!

Dla kogo?

Studia podyplomowe adresowane są do absolwentów szkół wyższych posiadających tytuł licencjata, magistra lub inżyniera, pragnących pogłębić wiedzę....

Dowiedz się więcej

Kierunki

Wysoką jakość kształcenia zapewnia staranny dobór kadry nauczającej, w skład której wchodzą doświadczeni  i cieszący się uznaniem praktycy...

Dowiedz się więcej

Kontakt

Dzwoń na numer:
+48 790 790 316

lub pisz na adres:
podyplomowe@podyplomowe.info